سیستم جامع مدیریت هوشمند مدارس

توضيحات

قیمت : 0تومان
تاریخ : اردیبهشت 28, 1398
موقعیت : نشانی: تهران، خیابان ولیعصر پایین تر از تقاطع طالقانی کوچه رحیم زاده 1،کوچه رحیم زاده 2 پلاک 10 طبقه دوم پست الکترونیک: Info@BehsamanCo.com تلفکس: 66953520 - 021 (15 خط)

 آموزیار سیستم یکپارچه مدیریت مدارس هوشمند میباسد که کلیه فرآیندهای آموزشی از ثبت نام تا صدور انواع کارنامه را پوشش می دهد . در این سیستم با توجه به رویکرد مدارس هوشمند و منطبق با نقشه راه وزارت آموزش و پرورش ، مازولها و امکانات متعددی طراحی گردیده است.
[ بیشتر… ]
    
مدبر
نرم افزار مدبر به منظور نظارت بر فعالیت های آموزشی و انضباطی دانش آموزان در سه حوزه ستاد مدرسه، فعالیت های کلاسی و فعالیت های منزل امکانات متعددی را منطبق با نیازها و دغدغه های مدارس برتر ارائه می نماید. این نرم افزار ابزار کارامدی است تا مدیریت مدرسه ضمن در اختیار داشتن اطلاعات بروز ، نظارت کامل و جامعی بر فعالیت دانش اموزان و کادر آموزشی داشته باشد.
[ بیشتر… ]
    
مدبر دبستان
نرم افزار مدبر ویژه دبستان بر اساس نیازهای و ساختارهای خاص این مقطع طراحی گردیده است. این نرم افزار تمامی فرآیندهای آموزشی مقطع دبستان اعم از موارد انضباطی ، ارزشیابی توصیفی ، دفتر ثبت عملکرد دبیران را پوشش می دهد. همچنین دفتر روزنگار به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای آموزشی مقطع ابتدایی در این نرم افزار به صورت کامل پیاده سازی شده است.
[ بیشتر… ]
نمای مدرسه
نمای مدرسه یک وب سایت کاملا داینامیک است که با دارا بودن محیطی کاربرپسند، باعث گسترش ارتباط تعاملی بین دانش اموزان، اولیاء و پرسنل مدرسه می شود . این وب سایت با امکانات متنوع خود، تمام نیازهای اطلاع رسانی مدرسه را برطرف می نماید.
[ بیشتر… ]
    
نما
در دنیای امروز، اطلاع رسانی و ارایه خدمات با استفاده از تکنولوژی های روز، جزء لاینفک سازمان ها، ارگان ها و موسسات شده است. از جمله این تکنولوژی ها می توان به استفاده از فضای مجازی و اینترنت نام برد. شرکت بهسامان تدبیر در جهت برآورده کردن این نیاز اقدام به طراحی و پیاده سازی پایگاه اطلاع رسانی هوشمند جهت ارائه به سازمان ها و ارگان ها تحت عنوان «نما» نموده است.
[ بیشتر… ]
    
ثنام
سامانه “ثنام” کلیه فرآیندهای ثبت نام دانش آموزان که از پیش ثبت نام آغاز و در نهایت با اعلام نتایج و ثبت نام نهایی دانش آموزان صورت می گیرد را تحت پوشش قرار می دهد. سهولت در استفاده، اطلاع رسانی به موقع به والدین، ارائه گزارشات دقیق از روند ثبت نام های انجام شده، دسترسی سریع به اطلاعات داوطلبان و عملکرد مستقل از وب سایت مدرسه از جمله ویژگی های این سامانه می باشد.
[ بیشتر… ]
پیام رسان
امروزه پیامک جزئی از زنگی روزمره همگان شده است و استفاده اقتصادی از این مقوله به حدی فراگیر شده است که شاید بتوان گفت یکی از پر نفوذ ترین و سریع ترین راه های ارتباط با مخاطب است.
شرکت بهسامان تدبیر پس از ارایه خدمات پیام کوتاه در مدارس و تبدیل شدن به بزرگتری سرویس دهنده پیام کوتاه در مدارس، اقدام به تهیه نرم افزار ارسال و دریافت پیامک جهت مشاغل مختلف نمود.
این نرم افزار که با نام تجاری پیام رسان به بازار عرضه شده است امکانات مورد نیاز پیامک را خاص مشاغل مورد نظر ارایه می نماید.
[ بیشتر… ]
    
برنامه هفتگی
یکی از دغدغه های اصلی مدیران دلسوز مدارس طراحی و برنامه ریزی یک برنامه هفتگی مناسب و با کیفیت است. پارامترهایی که مدیران موفق در نحوه برنامه ریزی خود اعمال می کنند باعث رغبت و شکوفایی هر چه بیشتر دانش آموزان می شود اما این فرآیند با توجه به تعداد حالات متنوع و تعدد عواملی که در این فرآیند دخیل هستند، بسیار وقت گیر می باشد شرکت بهسامان تدبیر با درک این نیاز مدارس، با برقراری ارتباط با تولیدکننده های بین المللی نرم افزار، به بومی سازی و مناسب سازی یکی از بهترین نرم افزارهای موجود که دارای سابقه مناسبی می باشد اقدام کرده است. این برنامه در ۱۱۴کشور جهان مورد استفاده می باشد و قابل استفاده برای کلیه واحد های آموزشی اعم از مدرسه ای، دانشگاهی و… می باشد.
[ بیشتر… ]
   

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Mention adforest.scriptsbundle.com when calling seller to get a good deal

 

موقعیت

نشانی: تهران، خیابان ولیعصر پایین تر از تقاطع طالقانی کوچه رحیم زاده 1،کوچه رحیم زاده 2 پلاک 10 طبقه دوم پست الکترونیک: Info@BehsamanCo.com تلفکس: 66953520 - 021 (15 خط)
نکات ایمنی برای معامله
  1. برای دیدار با فروشنده از یک مکان امن استفاده کنید
  2.  از معاملات نقدی اجتناب کنید
  3.  از پیشنهادات غیر واقعی مراقب باشید
بالا